Nejlepší vizitkou dobrého makléře jsou spokojení klienti. Jsem moc ráda za zpětnou vazbu a na této stránce se dovolím pochlubit některými referencemi, které jsem dostala jak od kupujících, tak prodávajících. Pokud i vy chcete co nepříjemnější prodej nebo koupi nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat na e-mailu sylva.cadova@alvareal.cz nebo na telefonu 775 560 502, budu se těšit na spolupráci! 🙂

Moc Vám děkujeme za ochotu a vstřícnost. Za celou dobu, co hledáme „nový domov“, jsme nepoznali makléře ani makléřku s tak profesionálním a přitom přirozeně lidským přístupem.
Ještě jednou díky a přejeme hodně spokojených klientů.
S pozdravem Lea a Jiří Lustigovi z Brna (kupující)

Dobrý den,
s realitní kanceláří ALVA REAL a především s paní Čadovou jsem během prodeje měla výbornou spolupráci, vždy byla velmi ochotná, milá a prodej mého domu byl skvěle zařízený a provedený. Všem doporučuji.
Nina Rotreklová (prodávající)
Koupě RD 2+kk – Nesovice

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

„Dobrý den paní Čadová, dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za vysoce profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti v Adamově. Nelze opomenout ani vstřícnost a ochotu, kterou jste prokázala bez ohledu na Váš volný čas, o víkendech a v nepřízni počasí. Z našeho poznatku vyplývá, že ke své práci přistupujete zodpovědně a je i Vaší srdeční záležitostí. Děkujeme, Violeta a Josef Nesvorovi.“

„Dobrý den paní Čadová, omlouvám se, že píšu až teď, ale přeci jen jsem Vám chtěl aspoň poděkovat za to jak jste nám vyšla vstříc a za zprostředkování prodeje. Na rozdíl od druhé RK, se kterou jsme prodávali byt, jsme s Vámi byli maximálně spokojeni. S chalupou, prostředím i sousedy jsme zatím spokojeni také, takže doufám, že nám to ještě nějaký ten rok vydrží.
Mějte se hezky a ještě jednou díky.
Za celou rodinu zdraví Tomáš Režňák“

Sylva Čadová - realitní makléř ALVA REAL

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitostiProdaný rodinný dům Kuřim.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat vaší realitní kanceláři a zejména slečně Čadové za profesionální a rychlé jednání při koupi garážového stání. Se službami jsme byli velmi spokojeni.
Manželé Břízovi
Garážové stání, Lesná

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

„Vážená sl. S.Čadová,
děkujeme za Váš přístup při vybavování koupě RD v obci Křetín.Byli jsme velice příjemně překvapeni Vaším nasazením a profesionálním přístupem,vstřícným jednáním,vždy s ochotou a iniciativním řešením všech problémů a otázek.Byla skutečně radost a potěšení s Vámi spolupracovat. Ještě jednou veliké DĚKUJEME,
manželé Szabovi.“
Koupě RD Křetín

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

 

Sylva Čadová - realitní makléř ALVA REAL

Prodaný rodinný dům Sokolnice

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

Chtěli bychom poděkovat sl. Čadové za perfektní zprostředkování prodeje naší nemovitosti v obci Srbce, při které se svědomitě a pečlivě starala o prodej svěřené zakázky. Byli jsme velmi spokojeni a její profesionalita je velkým přínosem pro společnost ALVA REAL.
Manželé Rozsypalovi, Brno

Chtěla jsem vám moc poděkovat za úžasnou spolupráci při zařizování celého prodeje. Už jsem se setkala se spoustou realitních makléřů, ale vy jste vysoko nad všemi. Váš přístup k nám jako zákazníkům je naprosto úžasný. Jste v dnešní době úžasně lidská. Moc děkujeme. Taky bych Vás chtěla poprosit,  ať pozdravujete prodávající a vyřídíte jim,  že je nám na chaloupce moc dobře, že si užíváme každou volnou chvilku tam. Dáváme to pomaličku dohromady. Paní starostka je naprosto úžasná. Ve všem nám pomáhá,  když něco potřebujeme a vždycky nám poradí jak nejlíp umí. Jsme tam opravdu spokojení. Takové lázně na náš uspěchaný život. Ještě jednou moc děkujeme.
Mějte se krásně a užívejte si prázdnin, volna a sluníčka.
Z. Němec a D. Kulfirstová, chalupa Srbce.
Zprostředkování prodeje a koupě chalupy v Srbcích.

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

Dobrý den,
rádi píšeme toto poděkování za velice dobrou spolupráci s Vaší makléřkou paní Sylvií Čadovou. Po celou dobu kdy jsme prodávali nemovitost se o nás příkladně starala. Jsme starší manželé, prodej byl pro nás velkou zátěží, ale s pomoci paní Čadové  jsme vše dobře vyřídili. Platba řádně přišla a vyřízení formalit jsme s pomocí dobře zvládli.
Ještě jednou velice děkujeme a přejeme vše nejlepší.
S poděkováním manželé Vašíkovi

Dobrý den,
služby Vaší realitní kanceláře jsou velmi kvalitní. Komunikace probíhala profesionálně, bez jakýchkoliv prodlev jsme byli informováni o všech změnách, ke kterým v průběhu koupě nemovitosti došlo. Po celou dobu spolupráce s Vaší RK jsme měli příjemný pocit, že je o nás jako o klienty postaráno ve všech směrech. Po všech předchozích zkušenostech s konkurenčními realitními kancelářemi v minulosti si troufáme ohodnotit tuto spolupráci jako naprosto bezproblémovou a jednoznačně nejlepší.
Děkujeme a do budoucna přejeme hodně spokojených klientů!
manželé Fojtů
Prodej chalupy v Kundraticích

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

Dobrý den,
chci Vám moc poděkovat za vzorné chování a vyřízení prodeje mého bytu.
Hezký den Vám přeji  Hladilová.
Prodej bytu v Brně Řečkovicích

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

Velmi děkujeme za vstřícné a naprosto profesionální vyřížení prodeje naší nemovitosti v Želešicích makléřkou paní Sylvou Čadovou. Slogan ALVA REAL „Vaše spokojenost je naším úspěchem“ nejsou prázdná slova, ale skutečnost.
Manželé Kučerovi
Chata/pozemek Želešice

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

„Přes společnost ALVA REAL jsem kupovala pozemek. Tímto bych chtěla paní Čadové poděkovat za ochotu a vstřícnost při vyřizování celé transakce, za její profesionalitu a upřímný zájem o zákazníka. Děkuji! Zavadilová“

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

„Dobrý den paní Čadová,
co se týče spolupráce s Vámi, byla jsem velice spokojená a zasloužíte si pochvalu za ochotu a profesionalitu. :o) Takže Vám děkuji. Mějte se hezky a ať se Vám nadále v práci daří.
S pozdravem Jaroslava Mašová“
Prodej bytu 1+kk, Brno – Nezamyslova

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

Paní Čadová je spolehlivá a s její prací jsem byla velice spokojená. S jinými realitními agenty bohužel tak dobrou zkušenost nemám, ale aspoň mám srovnání. Děkuji i za individuální přístup a vstřícné jednání v každé situaci.
Šárka Matoušková
Prodej bytu 1+1, Brno – Nezamyslova

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

Dobrý den paní Čadová ,
posílám velké díky za Váš vstřícný, příjemný a vždy ochotný přístup. S celým průběhem prodeje jsem byla spokojena. Ráda jsem Vás poznala. Přeji hodně štěstí v profesním i osobním životě.
S pozdravem
Jindra Hrazdirová
Prodej bytu 3+1 v Brně, Líšni, ul. Josefy Faimonové

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

Dobrý den paní Čadová,
dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za vysoce profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti v Adamově. Nelze opomenout ani vstřícnost a ochotu, kterou jste prokázala bez ohledu na Váš volný čas, o víkendech a v nepřízni počasí. Z našeho poznatku vyplývá, že ke své práci přistupujete zodpovědně  a je i Vaší srdeční záležitostí.
Děkujeme, Violeta a Josef Nesvorovi

Prodej rodinného domu v Adamově

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

„Vážená slečno Čadová,
dlouho jsem sám hledal nájemce svých bytových prostor a můžu vám říct, že to vůbec nebylo jednoduché. Když jsem vám zavolal a domluvil si s vámi první schůzku byl jsem velmi mile překvapen vašim profesionálním postojem .Těším se proto na naši další spolupráci a jsem rád že ještě dnes fungují lidé tak vstřícně, ochotně a profesionálně jako vy … Děkuji ještě jednou ať jste pořád takové sluníčko 🙂
Tomáš Lhotský“
Pronájem bytu v Medlánkách

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitostiRealitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

Vážení,
děkujeme touto cestou Vaší společnosti (konkrétně paní Sylvě Čadové) za prokázané služby při prodeji nemovitosti. A to ve velmi složitém období pro nás jako prodávající i paní kupující.
Paní Sylva Čadová si podle našeho názoru a zvláště konečného výsledku počínala plně profesionálně, racionálně, potřebné záležitosti řešila postupně metodou hl. článku (cíle), přitom citlivě a ohleduplně. Má rozhodující podíl na naší spokojenosti.
Vaši společnost jsme již doporučili některým známým, o nichž víme, že hledají služby, které poskytujete.
Ještě jednou děkujeme za spolupráci.
Přejeme Vaší společnosti prosperitu, jednotlivým pracovníkům zdraví a úspěchy v práci.
Eva a Josef Urbancovi
Prodej chalupy, Ždár, okr. Blansko

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti

Paní Čadová,

dovolte, abych Vám tímto srdečně poděkovala za profesionální bezchybnou
práci při zprostředkování pronájmu, který jste pro mě dělala. Přestože sama
pronajímám léta, byla jsem velmi  vděčná jednak za Vaše doporučení při výběru z
více zájemců, a hlavně za to, že jste se ujala i těch méně příjemných jednání, když bylo třeba neúspěšné zájemce odmítnout.

Moc děkuji a zdravím,

Nehudková

Realitní kancelář ALVA REAL prodej nemovitosti