Jmenuji se Sylva Čadová a více než 10 let jsem realitním makléřem u firmy ALVA REAL. Moje cesta však začala ve zcela jiném oboru, který je však stále mým koníčkem. Vystudovala jsem módní návrhářství na SPŠ a VOŠ textilní v Brně. V oboru jsem zůstala i po svém studiu, kdy jsem pracovala v Národním divadle Brno jako garderobiérka.  K realitám mě pak zavedla velmi pozitivní zkušenost s realitním makléřem, když jsem v roce 2003 kupovala svou první nemovitost. O realitách jsem začala uvažovat a chtěla jsem po vzoru svého realitního makléře ukázat, že jsou v oboru profesionálové s příjemným vystupováním a upřímným zájmem o pomoc při hledání vhodného bydlení. Důkazem, že se mi to daří, mi můžou být noví přátelé a kamarádi, které jsem díky své práci měla možnost poznat a za to jsem moc vděčná. 🙂

Sylva Čadová realitní makléř ALVA REAL

Dne 1. 3. 2006 jsem nastoupila do ALVA REAL, kde jsem se pod vedením Ing. Davida Vašíčka učila a prodávala své první nemovitosti. Dnes mám za sebou stovky pronájmů i prodejů, a to domů, bytů, chalup, garáží, pozemků i komerčních budov. Mezi oblasti, které znám jako své boty, patří Brno, jižní Morava, jihovýchod od Brna (zejména Sokolnice a okolí), Kyjovsko, Znojemsko, ale také Vysočina, zejména okres Ždár nad Sázavou.

Sylva Čadová - realitní makléř ALVA REAL

Nicméně – za svými klienty ráda přijedu kamkoliv. :-)Když si chci od nemovitostí odpočinout, věnuji se hlavně sportu (fitness a Krav Maga), výletům s pejskem a psím výstavám. Také se zajímám o umění (architekturu, sochařství, malířství) a motosport, miluji návštěvy divadel a kina a také jsem členkou Mercedesclubu. A mimo jiné i pomáhám, zejména zvířátkům z útulků, kterým vozím dárečky ve formě granulí a dalších věcí, které jsou aktuálně potřeba.

Ráda se setkávání s lidmi a zakládám si na lidském přístupu, což mí klienti oceňují a na základě toho i doporučují svým známým. Pokud tedy hledáte nový domov nebo prodáváte vaší nemovitost, jsem připravená vám pomoci.

Kontakt:

Sylva Čadová
Tel.: 775 560 502
E-mail: sylva.cadova@alvareal.cz